uvodka 2

dssdfdsf

*** GRAND HOTEL OPERA ***   Jaroměřice nad Rokytnou ... oficiální webová prezentace

Nově zrekonstruovaný Hotel Opera se nachází v malebném městečku  Jaroměřice nad Rokytnou nedaleko  barokního zámku.

Leží na hlavní trase Polsko – Praha – Vídeň a mezi městy Třebíč a Moravské Budějovice. Díky své poloze nabízí ubytování  všem, kteří chtějí poznat kulturní  památky této země, zasportovat si a aktivně  si odpočinout.

Hotel Opera celoročně  nabízí kromě ubytování ve 38 pokojích, které jsou umístěny ve dvou podlažích  posezení v restauraci - malé jídelně, velké jídelně, kavárně, vinárně a na selské jizby. Za účelem relaxace a aktivního  odpočinku  je zde pro všechny návštěvníky hotelu připravena sauna, bowling, šipky, stolní fotbal a  jukebox. V prostorách místní  vinotéky Znovínu Znojmo, a.s.  je možné si zakoupit ročníková  a sudová vína, sekty, čokoládové pralinky, olivy, doutníky apod. Tato vína jsou v nabídce i v hotelové restauraci.

Pro milovníky  sportu a cykloturistiky je v Jaroměřicích nad Rokytnou  a jejich blízkém i vzdáleném okolí  připravena celá řada cyklostezek, které jsou vedeny nádhernou přírodou - hlubokými lesy a rozlehlými loukami. Část z nich se proplétá přírodní rezervací v povodí Rokytné. Tyto stezky je možné využít i za účelem walkingu. V jehličnatých  a listnatých lesích roste velké množství hub, které potěší každého vášnivého houbaře.

 


Městečko nabízí  kulturní památky jako je barokní zámek Jaroměřice nad Rokytnou s překrásnou zámeckou zahradou, kde probíhá v letních měsících oblíbený Hudební festival Petra Dvorského s účastí mnoha známých českých i světových interpretů. V bezprostřední blízkosti zámku se nachází  Chrám sv. Markéty. Za návštěvu stojí i dům, ve kterém strávil podstatnou část svého života český spisovatel Otokar Březina, po němž je pojmenovaná zdejší základní škola. Dále Sloup Nejsvětější trojice, Kaple sv. Kateřiny a Kaple sv. Josefa.

 

Nově AKCE V OKOLÍ

Vážení hosté, pro zvýšení úrovně našich služeb Vám nově a po celý rok nabízíme službu na našich stránkách, kde Vás informujeme o konání společenských akcí, divadelních představení, programů kin atd.v našem okolí. Pouze stačí otevřít na našich stránkách sekci,,AKCE V OKOLÍ".

Hotel Opera

Komenského 996
675 51 Jaroměřice nad Rokytnou

12. 7. Bořek

Zítra: Markéta

Poskytujeme slevy a výhody

 

Návštěvnost stránek

503179
Hotel Opera Jaroměřice nad Rokytnou