Pro rodiny s dětmi

 

        KOZÍ FARMA DVŮR RATIBOŘICE

Kozí farma Dvůr Ratibořice nabízí svým zákazníkům v rámci agroturistiky každou sobotu od 14 do 17 – 18 hodin volný vstup do prostor farmy a nově zbudovaného agrocentra. Dvůr Ratibořice se specializuje na produkci a prodej kozích bio výrobků značky DORA, které lze zakoupit na místě v době faremního prodeje. Návštěvníci mohou také využít možnosti prohlídky stájí nebo posezení v agrocentru.

 

Vzdálenost:                       * 4,6 km od hotelu

Více informací:                www.kozimleko.cz  

 

 

    DVŮR STŘÍTEŽ – CENTRUM PRO DĚTI

Dětský zábavní park nabízí dětem sportovní vyžití na spoustě atrakcí bez ohledu na počasí. V krytém zábavním parku naleznete prolézací labyrint, skluzavku a tobogán, balónkový bazén, dráhu na šlapací autíčka, lezecké stěny, trampolíny, malou laboratoř a prostor pro hraní batolat. Venkovní hříště je vybaveno skluzavkou, tobogánem, provazovým žebříkem, dřevěnou lezeckou stěnou, šplhací tyčí a lanovou konstrukcí. V samostatném výběhu si mohou děti také prohlédnout a pohladit zvířátka.  Park je otevřen od čtvrtka do neděle od 14.00 do 19.00 hodin.

  

                                                                                                 Vzdálenost:                       * 11,4 km od hotelu

                                                                                                 Více informací:                www.dvurstritez.cz

 

 

       DĚTSKÉ DOPRAVNÍ HŘIŠTĚ JAROMĚŘICE NAD ROKYTNOU

Dětské dopravní hřiště bylo v Jaroměřicích nad Rokytnou vybudováno v roce 1977. Od té doby je v nepřetržitém provozu. Přednostní využívání hříště má stanovena místní základní škola, mateřská škola a městský úřad. Pokud nemá žádná z těchto institucí na dopravním hřišti některou ze svých akcí, je autohřiště k dispozici veřejnosti. Hřiště je otevřeno od dubna do října ve všední dny od 8.00 do 20.00 hodin a v listopadu od 8.00 do 17.00 hodin. Od května do října od 14.00 do 16.00 hodin je o víkendech možné si zdarma půjčit autíčka.

 

                                                                                      Vzdálenost:         * 304 m od hotelu

                                                                                      Více informací:   http://www.jaromericenr.cz/detske-dopravni-hriste/ds-16277 

 

 

        ZOO JIHLAVA

Zoo Jihlava rozdělená do pěti kontinentů se nachází v malebném údolí řeky Jihlávky, v bezprostřední blízkosti centra města. K vidění je zde téměř 200 druhů exotických zvířat, včetně řady druhů v přírodě ohrožených vyhubením, umístěných v expozicích – africká vesnice Matongo, asijský parčík Hokkaido, jihoamerická Hacienda Escondido, pavilon šelem, Australská farma či Africká savana a mnohé další. Zoo Jihlava nabízí kromě vzdělávání i odpočinek a relaxaci – občerstvení na několika místech areálu, obchod se suvenýry, dětský koutek i kontaktní zoo.

 

                                                                                               Vzdálenost:                    * 54 km od hotelu

                                                                                               Více informací:               www.zoojihlava.cz      

 

 

        ZÁBAVNÍ PARK ROBINSON JIHLAVA

Rodinný park Robinson je největší indolový zábavní park v kraji Vysočina. Nabízí zábavu pro každého, protože kromě labyrintu se skluzavkami, kanónové střelnice, pirátské a nafukovací lodě, sopky, opičí stezky, pirátské chýše, pavoučích kokonů, laserové střelnice, trampolín, dráhy pro šlapací autíčka, koule Bumperz, lodní stěžně, stolního fotbálku a air hockey je součástí parku také restaurace a komfortní zázemí pro dospělé. Robinson se nachází poblíž supermarketů ve frekventované nákupní zóně a podél parku prochází významná cyklostezka, takže lze spojit rodinný cyklovýlet či nákupy s návštěvou centra.

                   

                                                                                                Vzdálenost:                       * 58 km od hotelu

                                                                                                Více informací:                  www.robinsonjihlava.cz          

Nově AKCE V OKOLÍ

Vážení hosté, pro zvýšení úrovně našich služeb Vám nově a po celý rok nabízíme službu na našich stránkách, kde Vás informujeme o konání společenských akcí, divadelních představení, programů kin atd.v našem okolí. Pouze stačí otevřít na našich stránkách sekci,,AKCE V OKOLÍ".

Hotel Opera

Komenského 996
675 51 Jaroměřice nad Rokytnou

12. 7. Bořek

Zítra: Markéta

Poskytujeme slevy a výhody

 

Návštěvnost stránek

503179
Hotel Opera Jaroměřice nad Rokytnou