Sport a rekreace

        KOUPALIŠTĚ JAROMĚŘICE NAD ROKYTNOU

Koupaliště naleznete při výjezdu z Jaroměřic po levé straně směrem na Bohušice. Obklopeno stromy vám poskytne skvělé místo na odpočinek v horkých letních dnech. V areálu je návštěvníkům v dispozici velký bazén se skluzavkou, malý dětský bazén s fontánou a skluzavkou, beachvolejbalové hřiště, dětské hřiště, travnaté plochy k opalování, šatny, občerstvení a parkoviště přímo u vstupu. Koupaliště je otevřeno od června do srpna od 10.00 – 13.00 do 19.00 hodin.

 

Vzdálenost:             * 968 m od hotelu

                                                                                                Více informací:        http://www.tesma.cz/koupaliste/ms-1022/p1=1022

 

 

                                                                           AQUAPARK LAGUNA TŘEBÍČ

Aquapark Laguna se kromě řady vodních atrakcí pyšní třetím nejdelším tobogánem v republice. Celoročně nabízí venkovní bazén se slanou vodou a osmidráhový plavecký bazén s dětským bazénem a brouzdalištěm. Součástí komplexu je wellness zóna se třemi saunami, sprchovým koutem s tropickým deštěm, venkovní terasou s ochlazovacím whirlpoolem či wellness barem. Návštěvníci si také mohou vybrat z řady masáží nabízených profesionálními maséry. V průběhu celé provozní doby Aquaparku Laguna je možné využít i služeb solária.

 

                                                                                                Vzdálenost:              * 16,2 km od hotelu

                                                                                                Více informací:         www.lagunatrebic.cz

 

 

        COUNTRY GOLF CLUB STŘÍTEŽ

Country Golf Club Střítež nabízí svým návštěvníkům jedinečnou možnost zahrát si oblíbený rekreační, ale i profesionální sport vhodný doslova pro každého, a sice Adventure golf. Zmenšená verze golfu s 18-ti jamkami ve tvaru států USA spolu s naučnou stezkou doplněnou o informace o jednotlivých státech je k dispozici v krytém areálu, který vyhovuje profesionálním požadavkům na pořádání mezinárodních turnajů. Záštitu nad areálem převzala několikanásobná mistryně světa a vítězka US Open a US Masters Olivia Prokopová, jejíž zelené sako - nejprestižnější ze světových trofejí - je zde k vidění.

                                                              

                                                                                               Vzdálenost:                * 11,9 km od hotelu

                                                                                               Více informací:          www.golf-stritez.cz 

 

 

        VODNÍ RÁJ JIHLAVA

Aquapark Vodní ráj Jihlava je od doby svého vzniku v roce 2001 největším aquaparkem na Vysočině. Díky množství zábavních a relaxačních prvků poskytuje dospělým i dětem celoroční aktivní odpočinek a relaxaci při koupání a plavání.  Kromě vyhřívaných krytých bazénů, suché sauny, parní lázně a relaxační zóny zde najdete i čtyři venkovní bazény s ohřívanou vodou. Využít lze i nabídku masáží, solária či dětský koutek pro nejmenší návštěvníky.  

 

Vzdálenost:                 * 60 km od hotelu

                                                                                                Více informací:            www.vodniraj.cz        

 

 

          CYKLOSTEZKA JIHLAVA – TŘEBÍČ - RAABS

Cyklostezka prochází malebnou krajinou Vysočiny až do rakouského městečka Raabs. Celá trasa je vedena v maximální možné míře mimo hlavní dopravní komunikace převážně po polních a lesních cestách či zklidněných komunikacích. Je tedy vhodná pro rodiny s dětmi a část úseků i pro in-line bruslaře. V současné době tvoří dílčí úseky trasy přibližně třetinu celkové délky vybudované jako cyklostezky. Jízdu na cyklotrase lze kombinovat s železniční dopravou.

 

Vzdálenost:                       * napojení na trasu přímo u hotelu

                                                                                                Více informací:                 http://www.jihlava-trebic-raabs.cz/            

   

Nově AKCE V OKOLÍ

Vážení hosté, pro zvýšení úrovně našich služeb Vám nově a po celý rok nabízíme službu na našich stránkách, kde Vás informujeme o konání společenských akcí, divadelních představení, programů kin atd.v našem okolí. Pouze stačí otevřít na našich stránkách sekci,,AKCE V OKOLÍ".

Hotel Opera

Komenského 996
675 51 Jaroměřice nad Rokytnou

12. 7. Bořek

Zítra: Markéta

Poskytujeme slevy a výhody

 

Návštěvnost stránek

503180
Hotel Opera Jaroměřice nad Rokytnou